| nelutu1 a întrebat:

Salut mi-am instalat gta san andreas si este setat pe fullscreen dar se vede windowed mode in centrul monitorului si restul imagini de pe monitor este neagra. Mentionez ca am mai instalat jocul asta si inainte si mergea fullscreen dar l-am sters si acum l-am instalat din nou. Va rog dati-mi o idee unde ar trabui sa umblu la starile jocului sau la setarile de la windows.

1 răspuns:
| Preacher a răspuns:

Super joc online de care nu te plictisesti niciodata, este un simulator economic unde poti face bani cu putina atentie si pricepere in economie, copiati link-ul de mai jos pentru a putea accesa site-ul sau pur si simplu click daca va permite http://www.virtconomics.com/recruit/vgn5zn5popj5iqi6vh8f contul se activeaza in 30 de secunde si ai un bonus de 10 ron