| cotan a întrebat:

mi-am instalat uefa champions league 2006-2007 si imi merge foarte sacadat...problema e ca mi-am schimbat sistemul de operare din xp in windows 7. pe xp imi mergea foarte bine dar in schimb pe windows 7 imi merge foarte sacadat.plzz

Răspuns Câştigător
| HoLloWerMaSk a răspuns:

Eu am windows vista faza este ca unele sisteme se difera prin faptul ca ...de exemplu windows 7 iti da o limita de ram si GB pe care sa-i folosesti pentru a merge repede.Insa Windows XP este foarte prost iti da voie sa faci ce doresti indiferent daca calculatorul tau va sufri sau nu.