| alin322 a întrebat:

Salut,

Mi-am instalat windowsul acum 15 minute dar nu ma lasa sa downloadez aproape nimic de pe internet. Nu ma lasa nici sa intru pe unele site-uri. Nici macar Adobe flash player nu pot sa il downloadez. Totul are legatura cu sistemul de securitate a windowsului, care imi restrictioneaza accesul la mai multe chestii. Ce pot face in cazul asta? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Cum nu te lasă? ai instalat cumva un windows pe 64 de bit? vezi sa nu fii instalat vreun windows care să fie prost, ce fel de windows ai? incearca sa pui alt windows.

| neutrino a răspuns:

Fie nu ai instalat bine window-ul, fie l-ai luat de unde nu trebuie.

| ursey a răspuns:

Primul lucru ar fi sa vezi daca ai data si ora setate corect al 2-lea incearca sa descarci chrome si cu asta descarci ce ai nevoie daca ai XP asa se intampla pana faci update la IE 8
da erori si nu poti intra nicaieri

| bistrita1984 a răspuns:

Pune sistemul de securitate a windowsului pe OFF

| alin322 explică:

Cum il pun pe off?