| Bubu1133 a întrebat:

Salut, Mi-am luat de cateva zile un televizor cu plasma Sony.
Ei bine ce vreau sa va zic..As putea sa prind wi-fi la el sa vad filme dupa net? Eu am un monitor mic la PC si mi-e greu sa ma uit la el din pat, trebuie doar sa stau pe scaun si e destul de deranjant.
Televizorul este acesta http://www.cel.ro/......full-hd-l/
Va rog mult, raspunsul castigator primeste funda.

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Salut!

Nu vad sa aiba wi-fi intergrat sau posibilitatea adaugarii unui modem in acest sens, dar are o interfata USB la care poti rula filmele de pe stick sau poti aduce imaginea printr-un cablu HDMI de la pc direct pe monitor.

PS: E un televizor cu tehnologie LED. Televizoarele cu plasma sunt din alta categorie.