| Adelutza_9120 a întrebat:

va-s ruga sa va exprimati parerea despre acest televizor.
http://www.cel.ro/televizoare-lcd-led/televizor-led-32-t oshiba-32p1300dg-l/
Aceea rezolutie de 1366x768, Imi va afecta imaginea daca as vrea sa folosesc televizorul pe post de monitor? Se va putea vedea hd?... Scuatimi nepriceperea, sunt incepatoare :)

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Nu iti recomand televizorul asta uite aici unul foarte bun (il am si eu acasa dar il folosesc pe post de tv si prind pe RDS pro tv hd, tvr hd, etc. si se vede HD. l-am pus odata pe post de monitor se vede impecabil)
uite link: http://www.mediagalaxy.ro/......fl3008h-12
cateva caracteristici care il fac un tv bun: pretul (doar 1100 lei), Contrast dinamic 100000:1 (foarte bun), Perfect Motion Rate 100 Hz (calitatea de miscare a imaginii perfecta), 12W boxele (puternice), Incredible Surround (este o caracteristica a difuzoarelor care fac sa se auda foarte clar si stereo), Tuner DVB-T/C (prinzi programe HD), ai 2 intrari HDMI (pentru PC), una VGA (tot pentru PC), usb (pentru stick sa pui filme, poze, muzica), 1 mufa scart (pentru DVD), consuma doar 0.3W cand nu este pornit, garantie 2 ANI de la media galaxy, cantareste doar 6.3 Kg

Pentru alte detalii da-mi un raspuns sau un mesaj privat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackBoyHD a răspuns:

Daca il cumperi si esti multumita de el sa imi dai funda ok?