| srG24 a întrebat:

Salut.Mi-am luat de curand un laptop Asus k50in si nu stiu daca exista driver pentru display.Eu setez culorile din driveru de la placa video si in jocuri imi raman setate aceleasi culori ca pe desktop.La un desktop normal ai setari si in proprietati si in driveru de la placa video..eu la laptop am doar de la placa video. Sper sa ma puteti ajuta. Stima

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista! Cauta la suport tehnic la ASUS pentru sistemul de operare care il ai tu!