| xtrus a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat de curand un laptop Asus x55ld parca.Problema este ca nu pot sa scot bateria din el. Specific ca nu are baterie in spatele ecranului cum este normal ci pe spate

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unde ai vazut tu laptop cu baterie in spatele ecranului taicule? Bateria e sub el! La toate laptopurile!

| dannyel86 a răspuns:

Spune modelul exact (uita-te pe dispozitiv), ca sa stim unde sa cautam informatia corecta. In manualul oficial gasesti detalii despre cum se manevreaza bateria. Daca vrei sa te indrumam noi, ne trebuie modelul exact pe care il detii.