| Vidiu a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat un laptop ASUS, dar am o problema, nu am driverul placii video. Imi trebuie driver pentru nVIDIA geforce 710m, dar nu gasesc.
Ma puteti ajuta cu un driver? Am incercat mai multe de pe net, dar zice ca nu e compatibil cu placa.
Sa raspunda cineva care stie ce face, care le are cu asa ceva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Http://www.geforce.com/drivers aici iti gasesti driverul mai mult ca sigur. in partea dreapta iti alegi modelul si pentru ce windows vrei sa il downloadezi

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

La fel am avut si eu dar pentru 610m uite aicia un site de unde sa il iei si sa il instalezi
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx
Pui tipul placi video windowsul etc si ii dai search si iti gaseste unul automat