| eduardtoma a întrebat:

Mi-am luat de curand un sistem de boxe trust 2.1 Speaker Set SP-3680 si mi-a mers in prima zi super dar acum, se aude un pliciuit cam la 10 secunde nu acel sunet continuu care se aude cand dai boxele la maxim si nu asculti nimic. este foarte enervant si daca stie cineva rezolvarea i-as fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Asa se intampla si la tata la masina, am umblat la firele casetofonului, si nu facea ceva contact bine, si a mers. Facea tic, tic, tic, iar cand dadeam volumul mai incet se auzea... dar .incet.fi sigur ca ai bagat mufele bine si sa faca contact. Iar daca nu. du-l la ei.Si sigur faci ceva. salut!