| Zidovsky a întrebat:

Mi-am luat o imprimanta Samsung Laser MFP SCX-4623 Series, si am o mica problema.
Unde intru in setari si ce modific ca, dupa ce scot un fisier din calculator, la final mai scoate ea singur o pagina pe care scrie Titlul fisierului scos, data la care a fost scos, cate pagini a folosit, cate caractere a avut textul, etc. Ce trebuie debifat ca sa nu mai scoata pagina asta?

Răspuns Câştigător
| liliacALB a răspuns:

Ai grija ca e posibil sa nu fie de la imprimanta, ci de la Word, de la setarile editorului de text!