| QweRty777 a întrebat:

Mi-am luat un Galaxy Grand Neo Plus care pe android 4.2.2 avea multitaskingul in bara de notificari, acum el are android 4.4.4 si nu stiu unde gasesc multitaskingul.
Va rog, e a 5-a oara cand pun intrebarea.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multitasking inseamna mai multe sarcini in acelasi timp, mai pe inteles, poti sa deschizi mai multe aplicatii in acelasi timp. Nu stiu la ce te referi si probabil ca de aia nu ti-a raspuns nimeni. Multitasking nu este ceva palpabil, nu este un icon, un buton, ceva. Cred ca vrei sa intrebi de altceva dar nu te exprimi corect!