| QweRty777 a întrebat:

TPU mobilMeniuCautaPosteaza intrebareLogin
Categorii Tehnologie

25 Decembrie 2015
QweRty777
intreaba:

Salut! Mi-am luat un Galaxy Grand Neo Plus care pe android 4.2.2 avea multitaskingul in bara de notificari, acum el are android 4.4.4 si nu stiu unde gasesc multitaskingul.
Unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Probabil nu-l mai are. Androidul 4.4 e si prost in ceea ce priveste folosirea cardului de memorie: nu lasa aplicatiile sa scrie pe card decat daca sunt preinstalate, daca au un folder dedicat pe card de la instalarea aplicatiei. Era mult mai bun androidul 4.2

1 răspuns:
| QweRty777 explică:

Scuzati ca sunt alea la inceput, am mai pus intrebatea si am copiat-o si nu mi-am dat seama ca am pus si alea