| Anonym3434 a întrebat:

Salut mi-am luat un gigabyte Gsmart Roma r2 azi si nu reusesc cu multa si multa butonare cum sa scot vibratiile de pe cele 3 taste de jos de tot de fapt nu sunt chiar taste dar un fel... ele sunt tot pe touchscreen o poza https://www.google.ro/......ps?/search

cele 3 de jos vibreaza cand apas, va rog cei care aveti ziceti-mi cum reusesc sa le scot.Ms mult raman dator!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu daca ai cautat prea mult, desi nu cred...
Meniu-setari-sunet si jos debifezi vibrare la atingere.

| Anonym3434 explică:

Nu cred ca ai telefonul asta ca sa vezi ce fel de meniu are la setarihappy intra-devar este meniu-setari dar nu este nici unde sunet am cautat peste tot am scos vibratiile de la taste dar nu am scos de la cele de jos ca nu gasesc.