| KefDeKef a întrebat:

Mi-am luat un HP ENVY ULTRABOOK : I5 de 1.8 GHZ, 4 GB RAM, 2 GB VIDEO (ATI RADEON), 500 GB HDD.
Eu pun muzica in cluburi,la evenimente, iar dupa 2-3 ore de functionare a laptop-ului,chiar daca ascult muzica si in Winamp,imi sacadeaza muzica (nu se blocheaza,nu nimic,doar muzica sacadeaza). Atunci cand sacadeaza,ledul care indica functionarea HDD-ului sta aprins.
Nu mai pun faptul ca,eu am nevoie de Traktor Dj, care automat consuma mai multe resurse ca Winamp-ul.
De ce se intampla asta? (Am laptopul de 2 luni si din a 2 zi a facut asa)

1 răspuns:
| dofmarius a răspuns:

Schimba laptopul frate! nu stiu cum esti tu dj cu winamp in cluburi.dar in fine big grin ca sa folosesti traktorul ...laptopul tau trebuie sa aiba cel putin configuratia asta, 2.0 GHz Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2, 4 gb ram! Bafta