| AidDja a întrebat:

Salut, mi-am luat un Toshiba satellite, din cand in cand porneste ventilatorul si de aude este ok? Multumesc.

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce sa nu fie Ok. Sa vezi mai tarziu cat o sa mearga cand s-o mai depune praf!

| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea sa se auda? Motor de tractor? Ce tip ai? Ca si eu am luat dar nici nu il aud, desi functioneaza.

| AidDja explică (pentru darrio2007):

P50-c

| darrio2007 a răspuns (pentru AidDja):

Eu am L-50-C. Cel rosu.1 terrabyte.

| darrio2007 a răspuns (pentru AidDja):

Cam scump si se aude ventilatorul? La al meu in afara de putin aer cald nu se simte nimic.

| AidDja explică (pentru darrio2007):

L-am prins la 2500 :d

| darrio2007 a răspuns (pentru AidDja):

Eu la 1400 de la 1700.

| WaterDrop a răspuns:

Probabil porneste cand esti pe jocuri sau suprasoliciti sistemul. Este perfect normal.

| DryIce a răspuns:

Vezi ce fain e la laptopurile rog cu 2 fanuri cand incalzesti piesele ce baga fanurile zici ca e uscator de par. Adica probabil nu ma crezi da chiar m-am uscat pe par odata cu caldura de la fanuri =)

| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Da adica inseamna ca lucreaza.