| MiKutzelu34546 a întrebat:

Mi-am pus pin pe telefon si l-am uitat... teleonul este HUAWEI G6. Ce pot face ca sa ii scot pinul?

5 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Nu ai ce sa faci laughing
Mergi si intrebi acolo de unde ai cumparat telefonul sau il trimiti in service happy

| MiKutzelu34546 explică (pentru Moryami):

Pai am mai citit pe internet...si se poate intra pe recovery si sa stergi datele sa revina la datele din fabrica sau de pe PC se poate instala softul.

| MiKutzelu34546 explică:

Sunt pe Vodafone

| BaiesRazvan a răspuns:

Depinde in ce retea esti

| BaiesRazvan a răspuns:

Daca esti in oringi intra de pe alt telefon la *100 diez acceseazi ramura servici este nr 9 apoi ramura 1 servici si puk apoi ramura 9 puk apoi ramura 1 prepay si introduci numarul tau de telefon si iti va aparea pukul asta functioneaza doar la Orange. Fundabig grin