| alintushKy a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul (7) si acum incerc sa-mi instalez Microsoft office 2010 si 4 fisiere cu MS am scos si pe toate mi le sterge antivirusul.Ma poate ajuta cineva, de unde deja sa mai iau ca sa nu mai apara problema data?
Funda

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai acele fisiere la pariu ca sunt crack-uri si antivirusul logic ca le gaseste ca virusi

| alintushKy explică (pentru al3xander):

Da sunt dar nu toate sunt virusate si pacat ca eu dau doar de cele virusate

| al3xander a răspuns (pentru alintushKy):

Nu sunt virusate dar antivirusul iti spune pentru ca nu incurajeaza pirateria. toti stim ca antivirusii mai dau si "false alarm". in cazurile astea il poti dezactiva si sa-ti faci treaba sau la antivirusii performanti exista si "exclusions" (unde sa excluzi fisiere si foldere)