| Mihăilescu_Mădălin_1993 a întrebat:

Salut, mi-am reinstalat windowsul, 7 32 biti, aveam 64, si am lasat World of tanks in D, nu l-am sters pentru a nu mai sta sa in descarc, dupa ce am instalat tot ce imi trebuia, nu mi se deschide jocul, deci dau pe louncher, dau start joc, dupa 2 secunde apare o fereastra window alta cat jumate de ecrac si apoi dispare si aia, si asta e...nu mi-a mai facut niciodata asta, sper ca cineva care a mai intalnit problema sa imi spuna cum a rezolvat-o...

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Degeaba ai lasat jocul pe partitia D. Tu cand l-ai instalat el si-a facut niste config-uri in control panel, i-a trebuit niste fisiere necesare pentru a-l rula. Descarca-l din nou.

| Mihăilescu_Mădălin_1993 explică (pentru Jipa95):

Nu e prima data cand am facut asta si pana acum a mers, o sa fac asta ca ultima solutie, ca nu imi permite internetul sa o fac prea rapid

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simplu jocul e pe 64 de biti posibil

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e si normal sa nu mearga, cam orice aplicatie cand se instaleaza mai face niste fisiere temporare/de configurare prin partitia unde e sistemul de operare