| AndreiTzp a întrebat:

Mi-am spart ecranul de la iPod touch 4th gen ca un fraier. Unde pot sa il repar?

4 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

La ceva Apple Store sau mergi in magazine unde repara telefoane, faci comanda la un ecran pentru iPod Touch, daca ai noroc o sa il repare la magazin de nu mergi la cineva care stie sa schimbe un ecran, totusi sa stii ca e ceva foarte delicat si toata treaba costa destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pantofar nu, la macelar nici asa, am o idee, incearca la un service specializat in asa ceva...

| AndreiTzp explică (pentru anonim_4396):

Da mersi... Un nume de service ceva?

| Hevnoraak a răspuns:

La benzinărie sigur.