| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

Mi se deschide mai multe pagini cand incerc sa accesez ceva pe browser. Stie cineva o rezolvare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

In dreapta sus ai butonul de optiuni>Setari>la sectiunea "la pornire" la a treia optiune(deschideti o anumita pagina sau un set de pagina) apesi pe setati paginile unde dai x la toate cu exceptia google>ok
la sectiunea "cauta"
dai pe gestioneaza motoarele de cautare>doar la cele din caseta de sus dai x la toate cu exceptia google>terminat

In stanga sus dai pe "Extensii" si vei sterge extensiile care nu iti folosesc, cu exceptia:"foi de calcul google","google docs","prezentari google"

Daca iti pui extensia AdBlock te va ajuta foarte mult cu eliminarea reclamelor.

4 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Daca spuneai si ce browser ai era mai usor.

| dannyel86 a răspuns:

Daca paginile suplimentare sunt cu reclame, AdBlock Plus te scapa de ele. Viziteaza pagina oficiala si instaleaza automat extensia compatibila cu browser-ul tau.

| JohnyMoga a răspuns:

Intri la setari si vezi la extensi ce ai activat si ce nu-ti trebuie le dai delete
ar fi prima treaba
daca tot asa apare inseamna ca ai instala tun program de care nu sti si care iti deschid mai multe pagini cu reclame sil dezinstalezi te utiti in pc laptop ce ai si analizezi fiecare driver ce l-ai instalat si vezi care este in plus si nu-ti trebuie sper ca te-am ajutat

| Adrian_Bunea_1995 explică:

Am chrome