| Maryo2014 a întrebat:

Salut nelu am rezolvat-o cu mozila i-am facut un aspect super, am si eu o problema cu descarcatu de aplicatii pentru telefon sti a aparut acea aplicatie de dolce tv mobil si intru la google play, si nu pot descarca, sau instala.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-am raspuns deja la intrebarea precedenta. Pe viitor daca vrei sa mi te adresezi doar mie foloseste -> Trimite mesaj privat
http://www.tpu.ro/trimite-mesaj/alqkb/
sau daca vrei si alte pareri posteaza direct pe site fara a folosi numele unui user anume.
Nice day!