| alex_9253 a întrebat:

Nu am prea multa experienta pe TPU pentru ca nu m-am inregistrat de mult si de aceea va rog sa-mi spuneti si mie cum intru pe pagina cu intrebari fara raspunsuri... vreau sa le fiu si eu de folos celor care au nevoie de raspunsuri...Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| szilard45 a răspuns:

Uita-te sus pe pagina scrie prima pagina si acol suntcele mai multe fara raspuns

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La INTREBARI FRECVENTE cauti raspunsul la intrebarea "Cum castig puncte pe TPU?" si din ultima fraza dai clic unde iti indica si intri pe intrebarile care n-au raspunsuri. Succes si numai bine!

| jabiilord a răspuns:

@eul dar am si eu o intrebare... intrebari fara raspunsuri pe categorie nu exista ca ce zici u sunt toate?
De exemplu pe mine ma intereseaza doar pe categoria tehnologie
Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

| eul a răspuns:

Intrebarile fara raspuns: http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns/