| Szilagyi_Melania_1989 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa intru sa vad cine mi-a raspuns la intrebari aici pe TPU ma trimite tot pe prima pagina.
de ce?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa intri pe profilul celui care a comentat/raspuns la intrebarea ta, daca nu gasesti raspunsul, inseamna ca a fost raportata intrebarea ta si eventual stearsa.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Daca ai dat la notificari sa vezi cine ti-a raspuns e posibil ca intrebarea sa fi fost stearsa.

| taken a răspuns:

Dai click in stanga pe raspunsuri primite.

| MrAnime a răspuns:

Si mie mis-a intamplat dar am intrat pe contul celui care mea raspuns si mea zis ca e banat.

| asdfadsdsfsdfsdffdf a răspuns:

Probabil ai pus o intrebare legata de teme si acet lucru este interzis asa ca se terg intrebarile de genul asta sau ai incalcat alte reguli si de aceea ti-au ters-o