| DocXD a întrebat:

Salut.Nu de mult timp mi-am cumparat un kit Microsoft wireless desktop 800 ( mouse + tastatura) si am pierdut acel receiver usb care intra in pc.Stiti de unde pot cumpara alt receiver sau pe cineva care vinde?

1 răspuns:
| BlueR a răspuns:

Fiecare tastatura/mouse are propriul reciever, fara el nu prea ai ce face. Doar daca trimiti in garantie si ii rogi sa iti dea alt reciever.
Desi nu recomand deloc tasta/mouse wireless, mie imi face figuri urat cu bateriile.