| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut,nu este alt mod in afara de cablu de date, bluetooth sau card de memorie pentru a putea trimite melodii/imagini/filme de pe pc pe telefon? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un cablu USB. Sau dacă ai conecțiune de internet pe telefon, poți să o trimiți pe mail de pe telefon pe adresa ta de mail și să iei imaginile(sau ce ai tu) dar poți și să uploadezi pe un server (ex: mediafire) si sa accesezi link-ul pe PC și să descarci. Asta doar dacă ai un telefon mai performant.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Mai este o modalitate, daca ai cititor de carduri la laptop sau pc, poti introduce cardul de la tel si asa trasferi date.
In caz de nu ai, un cititor de card nu poate sa fie scump, ai putea sa iti iei.
http://www.shopmania.ro/cititoare-de-carduri
bafta!
Numai vezi sa iei de care card ai, sa citesti la detalii, daca iti suporta si cardul tau.

| MsGringer a răspuns:

Prin mesaj(atasezi un fisier sau ce vrei) sau inflarosu.

Răspuns utilizator avertizat