| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu gasesc driver-ul audio pentru pc-ul meu.
os: windows xp sp3
placa de sunet: analog devices ad1986a @ nvidia nforce 430
Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Dacai ai sa cauti pe google ad1986a (daca asta iti arata pe chip-ul de la sunet) sigur ai sa gasesti.
De asemenea incearca sa cauti prima data la softpedia in categoria drivers.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti folosi slim drivers pentru update/dawnlowd driver sau treci pe windows 7/8!

| EternalColor15 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Am incercat cu slim drivers, nu am reusit...altcineva?

| EternalColor15 a răspuns (pentru EternalColor15):

Alecs89 cu Driver Checker am dat scan, am gasit ca lipseste driverul audio, am dat download/update si ma pune sa dau "buy"...ce fac sad?

| alecs89 a răspuns:

Salut, cauta pe google programul Driver Checker. Iti va cauta toate driverele care nu au update facut. Si eu l-am folosit tot pentru placa audio.