| Horror21 a întrebat:

Salut, nu imi merge facebook pur si simplu nu merge nimic. Atunci cand dau pe chat nu merge mi se bolcheaza si trebuie sa dau refresh la pagina si cand dau sa imi vad mesajele personale ma tine 2 ani laughing ce sa mai spun de notificari ca nici ele nu merg.

Raspunsul concret primeste FUNDA love struck.

Răspuns Câştigător
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Facebook-ul face niste updat-uri nici la mine cu a mers dar am pus Safari si acum merge. batfa

1 răspuns:
| Tutzii a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu ar fi unul concret, dar as putea sa iti propun sa reinstalezi browser-ul cu care navighezi..Incearca sa mai tragi o privire la setarile pentru care ai optat la facebook. Si mie mi s-a intamplat...in ultima instanta..imbunatateste-ti viteza internetului :*