| acacucu a întrebat:

Am o problema cu sunetul la windows 7 32-bit. Imi mergea dar acum nu mai merge, apare un x rosu langa difuzor si scrie no speackers or headphones are plugged in. Am reinstalat driveru si o mers vreo 10 minute si acu iar nu mai merge. Daca intru la realtek audio manager imi apare numa microphone si line-in, nu apar boxe. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Am avut si eu problema aia pe calculator cu sunetul

Mi-e mi se intampla asta din cauza la virusi, vorbesc foarte serios, cand am curatat calculatorul si-a revenit

Vrei sa-ti zic o faza tare despre problema ta?
Du-te pe youtube sau in joc si asteapta 10 minute sa se opreasca sunetul sa vezi ca tot se aude inainte sa iesi din site sau aplicatie, decat cand pornesti un nou site sau intrii din nou in joc nu mai merge sunetul happy

funda?

1 răspuns:
| Kyrie a răspuns:

Apropo am uitat sa mentionez ca tot Realtek am avut