| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu prea ma pricep in domeniul consolelor si am o mica 'cerinta', poate cineva sa imi dea un link de monitor/televizor care poate fi conectat la un PS4, fara alte cabluri si alte prostii si sa nu depaseasca 8-9 milioane. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cum crezi tu ca ai putea sa conectezi un monitor/tv la ps fara cablu? Eu ti-l recomand pe asta : http://www.emag.ro/......DQWS1BBBM/
Nu are el o diagonala foarte mare, dar este perfect pentru console, este full hd.

| 400B a răspuns (pentru Jipa95):

Multumesc omule. In legatura cu cablurile, ma refeream la cele in plus fata de cele standard.

1 răspuns: