| alex2009 a întrebat:

Salut nu stiu ce am facut la pc-ul meu dar cand intru in my computer nu imi mai apare acea parte albastra unde aveam optiunile de eject disk, select objectiv etc. ce trebuie sa fac ca sa imi apara din nou. Multumesc

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Intri in my computer>>sus ai "tools">>>"folder options">>>la "general", ai minitabelasul "tasks". Bifezi "show common tasks in folders". Aplly. Ok si gata...

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click dreapta pe My Computer -> Properties -> Advanced, iar la sectiunea aia cu Visual efects dai settings, te uiti jos la ultimele 3 casute, toate 3 sa fie bifate.
Daca nu se rezolva deschide My Computer, du-te la Instrumente -> Optiuni folder, si vezi ce gasesti pe-acolo, sau mai ai ceva optiuni si in meniul Vizualizare. Succes! happy