| ChildrenOfBodom a întrebat:

Azi mi-am luat un stick de memorie de 4GB. Intru în my computer şi el apare sub forma Removable Disck (Ehappy şi nu ştiu de ce nu merge să pun nimic în el. La format nimic, eject nimic. ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
| b3nYy a răspuns:

Buna.am patit-o si eu. este o eroare de la windows. eu l-am repart cu programul asta. http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/H2testw.shtml. sper ca te-am ajutat

| Andudj a răspuns:

Incearca sa-l formatezi. happy

| ocauticulumanarea a răspuns:

Problema voastra se rezolva asa:
Control Panel > Administrative Tools > Computer Management > Storage > Disk Management > click dr si apoi Change driver latter apoi add si ii adaugi o litera.