| madalyn1995 a întrebat:

Am si eu o problema: mi-am instalat windos-ul si nu stiu de ce am numai 2 partitii pe cand eu am facut 3. Am intrat in disk management si acolo imi arata ca am le am pe toate trei si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa imi apara si in my computer

3 răspunsuri:
| n1n1o a răspuns:

Sal, vezi daca cumva a treia partitie este cu numele "System Reserved" asta nu o sa-ti apara in My Computer.

| bonico a răspuns:

Salut,
Acolo in disk management unde ai intrat te-ai uitat atent ce fel de partitii ai? NTFS, RAW, s.a
Daca e RAW da-i click dr. pe ea si format NTFS.
Hai bafta...

| madalyn1995 explică (pentru bonico):

..am formatat-o NTFS da tot nu imi apare... este identica cu celelalte doua