| mispis a întrebat:

Salut.Nu stiu ce are telefonul meu, e nokia5200 si nu se aude muzica in castistraight face. Uneori, cand vorbesc la telefon, se aude intrerupt sau nu se mai aude deloc si trebuie sa inchid, apoi sa deschid telefonul ca sa pot vorbi iar la telefon. Ce e de facut? Trebuie cumva reinstalat softul? Daca da, cat m-ar costa reparatiile? aproximativ.

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Adu-l la setarile originale. happy
O sa gasesti in setari o optiune de genul => revenire la seterile din fabrica. happy
Asigura-te ca nu ai nimic de pierdut (salveaza tot) si dupa aia le copiezi inapoi in memorie. tongue

| ronin33dan a răspuns:

Schimbati castile firele se mai rup avand in vedere ca sunt si subtiri! Succes!

| ATHOS a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un service autorizat.
Bafta!

| byovydj a răspuns:

Salut
vreau sa te intreb muzica cand o redai in telefon se aude normal adica nu se intrerupe nu se aude normal apoi mai incet
daca se intampla sa faca astea
pe spatele la telefon este difuzorul telefonului apesi incet pe el si prin apropierea lui cand asculti muzica si vezi ce se intampla