| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla... am intrat pe Facebook, si ma deconectat, apoi am intrat iar si iaras ma deconectat, apoi m-a pus sa raspund la intrebarea de securitate si bine ca am stiuto (apropo cum se schimba?) si apoi mi-am schimbat parola. Ce credeti ca s-a intamplat? Un mic hacker se joaca? Sau un prost incearca sa afle parola, punand-o de multe ori gresita, si asta a dus la blocarea contului temporal?!

2 răspunsuri:
| anamariagocica a răspuns:

Cea mai buna varianta este ca un hacker se plictisea si voia sa se joace spargand un cont sau blocandulbig grin

| introduaicinumele a răspuns (pentru anamariagocica):

Pooi nu poate sparge parola big grin doar sa o afle happy sparg eu apoi monitoru laughing

Am bagat o parola asa de complicata si nu mai mi-a facut figuri big grin