| YoyoAli1234 a întrebat:

Salut! Nu stiu daca se poate face asa ceva dar vreau sa fac un telefon vechi cu butoane ca o camera de securirate si telefonul are bluethooth si camera si ma gandeam daca as putea sa ma conectez cu telefonul meu prin bluethooth pe celalalt telefon si eu sa vad de pe telefonul acesta pe acel vechi(gen eu ma uit de pe telefonul meu pe camera de la celalalt telefon) si intreb daca exista o aplicatie sau ceva

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti, din motive tehnice.

| Zuzu1991 a răspuns:

Si eu vreau niste flori
o limuzina
un harem mic de 72 de piese virgine
etc.

pe un telefon vechi care NU are asa o aplicatie, NU poti sa faci nimic, nu exista un "store" de pe care sa iei chestii care sa iti exporte camera, deci telefonul vechi trebuie sa fie cel putin "smart", chiar daca e o versiune veche de 10 ani
stiu ca eu am facut Synology surveillance camera pe un prapadit de S4 vechi antic si de, demult, daaaar, E smart tongue