| xrollover a întrebat:

Salut nu stiu daca toti stiti dar google a facut un nou sistem de operare numit "chrome os" eu folosesc dell si am auzit ca il pot instala cu virtualox dar nu merge asa cum vreau eu.eu il vreau primary windows adica cand deschid compu sa apara direct chrome os. dar cu virtualbox in windowsul meu il pot deschide.si am auzit ca nu il mai pot instala altcumva daca ste cineva alta modalitate va rog sa ma ajutati. dau funda ori ce trebuie...multumesc

1 răspuns:
| LowWw a răspuns:

Stergi os-ul tau si dupa il bootezi pe chrome os ala din cd sau dvd!