| grosumira a întrebat:

Salut o sa fiu scurta.
cat ma costa sa repar un ecran de la un samsung corby?
touchul merge doar ecranul e spart!

Răspuns Câştigător
| SteveEO a răspuns:

Poi...am si eu corby si era si la al meu ecranul spart si l-am dus la report si ma costat cam 100-200leiwinking sper ca ti-am fost de ajutor love struck fundita?love struck

3 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Pai,sa socotim:display =34 ron, transport 16 ron, adica 50 de ron manopera? scump.intra pe gsmnet.ro si cauta display Samsung corby.de unde esti?

| grosumira explică (pentru Sebastian11x1):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Sebastian11x1 a răspuns:

Da mira, fa-ti cont pe gsmnet.ro,si de acolo cumperi display pentru telefonul tau cu doar 34 de lei.