| Allanel a întrebat:

Salut, o sa îmi cumpăr un calculator și as vrea sa nu mai dau bănii pe alt HDD, as vrea sa îl folosesc pe cel vechi, știți cumva dacă îmi va boota Windows-ul măcar pentru a mai salva câteva parole de la conturi poze și etc pe un stick?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Parole si chestii le SINCRONIZEZI. Cam orice browser contemporan are functia asta. Pentru alte chestii... exista cloud. Totusi, cel mai sanatos ar fi sa iti iei un SSD pentru Windows. E sub 100 RON unul de 120 GB, gasesti un model sau doua de 240 sub 150 RON daca vrei ceva mai mare. Diferenta la boot/revenire din sleep e ca de la cer la pamint.

1 răspuns:
| paulica69plastureinpeni a răspuns:

Il poti folosi nu se va intampla nimic si eu mi-am cumparat un pc si am avut hdd mai vechi care merge f bine si inca il mai am si am tot pe hdd nu imi lipseste nimic