| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,orice joc mi-am luat,nu porneste,am instalat driverele de N ori,degeaba,ce sa fac, sa reinstalez windowsul?

5 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Incearca driver booster by iobit.

| e36 a răspuns:

Prima data curata sistemul cu malwarebytes. Daca dupa nu merge, verifica driverele daca sunt instalate. Daca nici de data asta nu merge, reinstaleaza windows-ul. Daca chiar nici asta nu-ti merge, curata unitatea de praf. Daca nici asa nu merge, trebuie sa chemi pe cineva sa ti-l verifice.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru e36):

Http://pc-config.info/......-probleme/
incerci si asta tear ajuta mult de tot

| bennn a răspuns (pentru e36):

Bagati alt windows si sigur iti merge

| titizoorr a răspuns:

Da reinstaleaza windosul

cand iti reinstalezi windosul ti se sterge tot ce ai in calculator si nu mai tragi toate prostiile care apare pe siteuri

Si o sa-ti mearga jocuri

Sper ca te-am ajutat