| Iol a întrebat:

Salut!
Pe pagina personala de Facebook imi etichetez fotografiile cu numele meu de la profil, insa desi mi se spune ca eticheta a fost trimisa, acestea nu imi apar pe pagina de profil si nici la notificari de aprobare a etichetelor

1 răspuns:
| innaninna a răspuns:

De ce să te etichetezi pe tine în poza ta pe profilul tău? E evident cine ești tu. Poza oricum apare pe profilul tău dacă tu ai postat-o. Nu apare doar dacă ai ascuns-o la un moment dat. Atunci trebuie să o afișezi din nou.