| Paulicass a întrebat:

Salut pe un netbook cu procesor de 300 mhz si ram 128 mb pot vedea filme si juca unele jocuri? si inca ceva la specificatii mai scrie security keyhole ce inseamna?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Netbook-urile sunt facute pentru internet, office, muzica. Te sfatuim sa alegi ceva cu o diagonala mai mare si configuratie mai puternica. Te poti uita la filme, dar e incomod. Cat despre jocuri, ceva versiuni mai vechi s-ar putea sa ruleze.

| al3xander a răspuns:

Prietene ala e netbook de pe vremea lu bunicamea. nici xp-ul nu merge pe el. filme nu te astepta sa le vezi hd, iar jocuri de care: mario, volfied doar alea. security keyhole se refera la bresa de securitate (cine stie ce soft are).

| Me2 a răspuns:

Poti incerca gta 1, 2, 3, fifa 90-95, mario

| Cristian29 a răspuns:

Jocuri din 95 -98 cam asa.
Filme doar in format avi.