| ShocK97 a întrebat:

Salut.Pe youtube am la cateva videouri,, sa potrivit cu un continut terta parte" este cumva warn pentru ca am pus o melodie pe fundal? Si warnul cum se primeste printr-un pm?

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Da. Fundalul sonor folosit in clipurile tale se potriveste cu melodiile unor artisti parteneri Youtube ( vezi "continut parte terta" - 3rd party content).

Daca clipurile tale contin filmari de la diferite evenimente, tu neavand nici o legatura cu muzica de pe fundal poti face recurs, acest avertisment fiind ridicat ulterior, daca se adevereste ce ai spus, insa daca tu ai pus acele melodii cu buna stiinta vei ramane cu acel avertisment, contul fiind suspendat in cazul unor avertismente ulterioare.

| ShocK97 explică:

Da invatama:) uite si canalul meu http://www.youtube.com/user/MenthooL97?feature=mhee