| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Pentru cei care sunt abonati la RCS-RDS (Net,TV) / DIGI Mobil, sunteti multumiti de servicile lor?
Ma refer daca va merge bine internetul/TV-ul, daca aveti semnal bun la telefon,daca sunteti multumiti de asistenta tehnica, etc...

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Rds aici, de peste 6-7 ani. Totul merge perfect. Tv am digital, deci canalele sunt toate "impecabile". La mobil, au exstins reteaua, folosesc si de la Vodafone antene daca nu au semnal, deci o sa fie ok. Asistenta tehnica e asa si asa, dar bine ca nu am avut nevoie de ei.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu sunt pe cablu RDS si merg toate brici! Cel putin internetul e de toata isprava. Pot sa descarc doua filme HD deodata, cam in 10-15 minute. Nu mi-a picat netul decat o singura data in 8 ani, pentru ca se rupsese un pom si a cazut peste fire.
In rest, chiar nu ma pot plange (decat ca nu mai transmit Formula 1).

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Eu am Digi și e o jigodie de net. Ia-ți UPC, crede-mă.

| anonim_4396 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

E stick mobil sau cablu?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru anonim_4396):

Netul? Cablu.

| anonim_4396 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Da,ma mir cum de iti merge prost, am vorbit cu mai multi si mi-au zis ca lor le merge ok, poate depinde si de zona in care esti.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, îmi merge bine, dar cade de mă apucă dracii. Nu există săptămână-n care să nu facă figuri de căzut și revenit, căzut și revenit, mai continuu. Nașpa când prind o perioadă d-aia că mă umplu de nervi.
Oricum, descarc bine și navighez, prost e că sunt, cum am zis, perioade când cade și revine. Plus că jigodile de 6 luni trebuie să dea o tabletă și nu o dau.

| RainmakerX a răspuns:

Salut! Eu am Digi si nu am niciun fel de probleme cu netul sau TV-ul.Cat despre asistenta... dai telefon la sediu si in 30 min -1 ora e cineva acasa la tine gata sa te ajute (inclus in contract). Netul meu are viteza de 1gb= 5euro

Ps:Acum depinde si de calculator, nu numai de net.
Iti urez o zi placuta in continuare!

| Kamiichu a răspuns:

Eu am schimbat RDS-ul cu UPC happy

| King18name a răspuns:

La mine merge totul perfect. Dar astept sa intrduca in grila de programe si Look tv.