| AndreiGaraiacu a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva si pe mine? Am incercat sa schimb parola de la router-ul clicknet-romtelecom si nu merge.
Stiu ca trebuie sa intru pe 192.168.1.1, iar apoi adaug la id: admin, iar la parola tot admin. Iar apoi trebuie sa intru la setari, WLAN si scrie: Cheia comună WPA stabilită în avans, iar aici pun ce parola vreau! Dar mie imi da o eroare! Sper ca ati mai intalnit-o si voi si a-ti rezolvat-o si pe puteti ajuta si pe mine.
Aceasta este poza cu eroara data: http://imgur.com/a/q0UXa
Am tot incercat de foarte multe ori in alte zile si tot asa imi arata.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Incerca sa vb cu cei de la romtelecom sa vezi ca se poate sa fie ceva de la ei nu de la tine din pc. sau in cel mai rau caz antiv. dai o dezactivare.