| Mihnea2010 a întrebat:

Pot cumpara de undeva (vodafone / orange / cosmote ) un sony erricson xperia x8 care sa vine direct cu android 2.1. Ca mie cam frica sa fac singur update-ul poate il stric ...Am citit pe unele forumuri ca unii siau luat direct updatat.

1 răspuns:
| Stra1nul a răspuns:

Nu are ce sa pateasca telefonul. telefoanele cu android si iOS nu pot pati nimic din punctul de vedere al softului. in cel mai rau caz dai restore.winking deci nu iti fa griji