| Gamergusti a întrebat:

Salut, pot pune in carcasa aqirys wezen white ARGB placa de baza MSI A320M-A PRO și ASUS PRIME A320M-K?

4 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Ambele placi sunt format mATX, asadar vor incapea in carcasa respectiva.

| CosminGK a răspuns (pentru nicu991):

Ambele placi sunt mATX ( format ). In legatura cu carcasa, fi atent la dimensiuni. Gen daca vrei cooler pe apa sau cooler pe aer, trebuie sa ai dimnesiuniile potrivite. Eu am am ratat acest lucru si sunt nevoit sa iau alta carcasa. De carcasele Aqiris, au o tabla subtire si se indoaie repede. Deci fi atent ce carcasa vrei sa cumperi.

| nicu991 a răspuns (pentru CosminGK):

Mi-ai raspuns mie?
In carcasa aia incape radiator la procesor maxim 160mm inaltime sau racire pe lichid in partea superioara de 240mm cu radiator slim.

| CosminGK a răspuns (pentru nicu991):

Dap,tie ti-am raspuns