| Dragosh007 a întrebat:

Pot sa bag o prezentare PowerPoint intr o pagina web? Gen am vazut niste cerinte la niste concursuri:
Inserati un link către prezentarea Power Point. La închidere aplicației Power Point se revine la pagina initiala.
Cand pun link catre prezentare mi o descarca. Funda

1 răspuns:
| GabrieL98KiDD a răspuns:

Salut.
Tu ce ai incercat sa faci a fost sa il uploadezi pe site, nu sa faci un link pentru el.
Daca vr sa faci cum explicasi tu te duci in prezentare, dai pe inserare iar in grupul linkuri dai pe Hyperlink
În caseta de dialog, sub Legare la, dai pe plasare în acest Document...te descurci tu mai departe
Sper ca te-am ajutat!