| AntonGeorg a întrebat:

Salut! Pot sa gasesc o lista cu toate site-urile din Romania? Cum? Eventual si pe categorii, dar ma cam intind, stiu laughing

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! nu poti gasi! Dar cine crezi ca tine evidenta site-urilor romanesti? nici nu le poti numara atat de multe sunt... crezi ca sunt ca niste canale tv? laughing

| AntonGeorg explică (pentru lpavel):

Off, eu ma gandeam ca e o cucoana cu un registru, scris de mana, citet si legat intr-un dosar cu sina.
De automatizare ce zici? Sa inregistrezi site-uri care se termina in.ro e prea SF? Dar, na, in '98 Google facea crawlere in garaj care citeau si contentul, iar eu visez la cai verzi pe pereti. Poate pana in anul 3000 se va inventa tehnologia asta. Lasa-ma sa sper happy

| UserRo10 a răspuns:

Poti gasi. Faci un parteneriat cu ROtld si pentru o suma de bani aberant de mare ti se ofera toate domeniile.ro existente la momentul actual. Nu cred ca te ajuta

| AntonGeorg explică (pentru UserRo10):

Exact, mai bine nu happy Multumesc fain, oricum! Ai insa idee daca mai exista top-uri cu site-uri in afara de SATI (de la BRAT, in care membrii trebuie sa plateasca si normal ca multi aleg sa nu o se inscrie) sau Trafic.ro care are super putine site-uri? Merci anticipat!

| AntonGeorg explică:

Am mai incercat similarweb, dar afiseaza free doar top 50