| Hitback a întrebat:

Pot spune ca am achizitionat o tastatura noua. Newmen e869.

http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/newmen/e869/

Totul merge bine si frumos pana cand sting calculatorul. Nu pot nici cum sa opresc ledurile. Cand sunt pe desktop le pot opri apasand butonul scroll lock.
Stie cineva vreo metoda sa le pot opri cat timp calculatorul este inchis? Tastatura se afla intr-un port USB 2.0.

Răspuns Câştigător
| santusx a răspuns:

Intra in Bios si vezi la Power management > ErP sa fie Enabled, daca nu e, pui pe Enabled, F10 si Yes, ca sa salvezi mutarea. Apoi fa o proba si vezi daca mai sta aprinsa

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca tot ai rezolvat, scrie si cum ai rezolvat, ca poate 1 din 100 persoane o sa caute vreodata pe google si poate vrea sa gaseasca o solutie.

| SasNetRomania a răspuns:

Slabuta, de ce nu ai ales un natec la 90 lei? iluminata?

| Hitback explică (pentru SasNetRomania):

Buget. Restrans. Am luat si un mouse Intro anumita suma. Dar la ce o folosesc eu e numai buna.

| Hitback explică:

Subiect rezolvat. Caz inchis.