| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Ce parere aveti de aceasta tastatura http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/newmen/gl800/?

Răspuns Câştigător
| Codrin_Maricari_1991 a răspuns:

Ca design e super. Dar la banii aia, decat daca esti un gamer inrait, nu merita. Daca esti gamer, nu te gandi, cumpar-o. O detin si eu si iti pot spune ca sunt extrem de multumit. Calitatea e superioara, arata mai bine decat in poze si tastele se simt foarte bine la degete. Nu face zgomot si tastele multimedia o scot in evidenta. O recomand doar daca te joci mai mult decat ar trebui (Gamers know) happy

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte frumoasă.